Straumann SLActive

Kaut vai viena zoba zaudējums ir nopietna problēma mūsdienu cilvēkam. Ja trūkst viena zoba, vairāku vai visu, daudz efektīvāka protezēšanas metode atrisinās šo problēmu. Implants – tas ir mākslīgs biosaderīgs titāna izstrādājums, kas tiek iestrādāts kaulā, trūkstošā zoba vietā. Zobu implantācija ir ķirurģiska procedūra, kas tiek veikta ar vietējo anestēziju. Implants rūpīgi nosedz ar gļotādu, pēc kā viņš iedzīvojas 3-6 mēnešu laikā. Pēc tam uz tā tiek uzlikts kronis, kas ārēji neatšķiras no dabiskajiem zobiem.

Šodien vieni no atzītākajiem līderiem pasaulē ir Straumann implanti no Šveices. Augsts līmenis Straumann implantiem un produkcijas kvalitāte, kuriem Jūs varat uzticēties. Plaši pētījumi un 30 gadi klīnisko pārbaužu ar dokumentēti apstiprinātiem

rezultātiem. Lieliski rezultāti - vairāk nekā 95% veiksmīgu operāciju vairāk kā desmit gadu laikā. Visplašāk izmantotā zobu implantu sistēma Pasaulē – ir uzstādīti vairāk kā 3 miljoni implantu .Unikāla implanta virsma, kas samazina sadzīšanas laiku (patentēta). Pieejama visos Pasaules reģionos, atbalsts stomatologiem un to pacientiem šajos reģionos.

Galvenās STRAUMANN sistēmas priekšrocības:

  • - minimāls implanta iedzīvošanas laiks (no 1 dienas līdz 4 nedēļām);
  • - niecīgs zoba implanta atgrūšanas procents;
  • - iespēja veikt operāciju, neskatoties uz tādām pretrunām zoba implantēšanā,
  • - piemēram , smēķēšana, cukura diabēts, hepatīts, un kaulu atrofija;
  • - Mūža garantija ir viena no ražotāju uzlabotajām tehnoloģijām zobu implantācijā

Uzņēmuma STRAUMANN materiāliem ir neliela daļa atgrūšanas gadījumu, jo savā pētnieciskajā institūtā uzņēmums nodarbojas ar vismodernāko tehnoloģiju attīstīšanu zobu implantācijā, samazinot STRAUMANN implanta sadzīšanas laiku.