Tehnoloģijas

DENTARS klīnikā tiek izmantoti paši labākie un jauni stomatoloģiskie materiāli no Izraēlas, Vācijas un Amerikas.
Klīnika "Dentars" lepojas ar savu unikālu stomatoloģisku aparatūru:

  • - OWANDY S.A.S. mutu dobuma panorāmu rentgenu.
  • - MIS zobu implantu radīšanas sistēmu

Stomatoloģiskas klīnikas "Dentars" rīcībā ir unikāls rentgena aprīkojums - ortopontanogrofs, kas ļauj izdarīt mutu dobuma(ortopontonagramas) panorāmas diagnostiku uzņēmumu, kas ir nepieciešams kvalitatīvai ārstēšanai un zobu protezēšanai.

Firmas OWANDY S.A.S. ražojums I - Max Touch, panorāmas aparāts, kas ļauj izpildīt visa vaida dentālo diagnostiku (izņemot katra zoba individuālos uzņēmumus ) bērniem un pieaugušajiem. Attēls nonāk uz monitoru, ekrāna pulti un uz fleš atmiņas karti. Rentgena izstarojuma devas nozīmīga samazināšana. Pilnībā datorizētā vadība.OWANDY - pasaules līderis izstrādāšanas un ciparu dentālā aprīkojuma ražošanas jomā.

Vadu radioviziografs (viziografs) KRYSTAL X Easy.

Viziografs ir elektronisks aparāts, kas ļauj redzēt rentgena zobu attēlu uz datora monitora praktiski reālā laika režīmā.

Radioviziografs KRYSTAL X Easy pateicoties pašai jaunākajai CCD (optiskās šķiedras matrica ar filtru) tehnoloģijai ļauj saņemt visaukstākās atļaujas attēlu pie mazām devām.

Pacienta drošība un komforts :

  • - Devēju leņķi ir noapaļoti, kas nodrošina papildus komfortu pacientiem
  • - Devējs atbilst pašām augstākajām izturības prasībām, mitrumnecaurlaidība un ērtība darbā.

Radioviziogrofam ir divas būtiskas priekšrocības, kuras nodrošināja viņa plašo izplatīšanos: būtiski pazeminās staru slodze uz pacientu, tā kā devēja jūtelība ir augstāka, nekā pie rentgena filmas. Liels un kontrastains zoba attēls uz datora ekrāna ievērojami labāk tiek uztverts stomatologam, nekā mazs uzņēmums uz rentgena filmas.

Visos kabinetos atrodas "ALTIS" rentgenaparāti, OWANDY firmas ražojums. Lampa ZAAP Light zobu profesionālai balināšanai.